2017 Yılında Bizi Bekleyen Filmler

2017 Yılında Bizi Bekleyen Filmler

Fast and Furious 8 (Hızlı ve Öfkeli 8)

Daha önceki serilerinde Rob Cohen, John Singleton, Justin Lin ve James Wan gibi yönetmenlerin arasına F.Gray Gray de katıldı.

Paul Walker‘in ölümü sonrasında ki ilk filmi ve serinin 8. filminde ekip artık sakin bir hayat sürmeye karar vermiştir. Chiper, Dom’ u tekrardan suçlara sürükleyecek ve ekibinden ayıracaktır. Artık ekibin tek görevi Dom’ u durdurmak olacaktır.

Yönetmen: F. Gary Gray

Film dizisi: Hızlı ve Öfkeli

Senaryo: Gary Scott Thompson

Yapımcılar: Vin Diesel, Neal H. Moritz, Michael Fottrell

Oyuncular

Vin Diesel

Dwayne Johnson

Scott Eastwood

Jason Statham

Michelle Rodriguez

Tyrese Gibson

Vizyona giriş tarihi: 14 Nisan 2017 (Türkiye)

 

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı

Yönetmeliğini Joachim Rønning ve Espen Sandberg üstlendiği Karayip Korsanları’ nın 5. filmi Jack Sparrow, tehlike dolu sularda seyrederken kötü rüzgarları hisseder. Kaptan Salazar’ın yönetiminde olan tehlikeli ve korkunç hayalet korsanlar, denizde var olan tüm korsanları öldürmüştür. Tehlikeli sularda sağ kalan tek kaptan ise Jack Sparrow’dur. Sparrow, Salazar’ın intikamından ve korkutucu gazabından kurtulmak için, Poseidon Asası’nı aramaya başlar. Bu efsanevi asayı bulmak ise, düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Sparrow’a bu arayışında güzel ve zeki bir gök bilimci olan Carina eşlik edecektir.

"Herkes senaryonun iyi ve mükemmel olmasını istiyor. Biz aynı zamanda diğer işlerle üzerinde de çalışıyoruz. Yinede filmi beraber yapacağız. Ben onlardan son derece hoşlandım. Onlar fazlasıyla yetenekli. Mizahın güçlü duygusuna sahipler. Bence onlar sıradaki filme gerçekten eğlenceli yaklaşıyorlar. Hikayenin parçasını mutlulukla ve gururla aldım ve doğrudan senaristle çalışmaya başladım. Bu film gerçekten sonuncusu ise ki muhtemelen öyle, ben seyirciye filmi istedikleri ve birçok defa izledikleri için borçlu olduğumuzu hissediyorum. Bu yüzden beşinci film için büyük umutlarım var. Biz iyi bir film yapacak ve yüksek bir notla bunu bitireceğiz."

Johnny Deep

Yönetmenler: Joachim Rønning, Espen Sandberg

Film dizisi: Karayip Korsanları

Senaryo: Jeff Nathanson

Öykü: Wald Disney, Ted Elliott, Stuart Beattie, Jay Wolpert

Oyuncular

Johnny Deep

Orlando Bloom

Kaya Scodelario

Javier Bardem

Gösterime giriş tarihi: 26 Mayıs 2017 (Türkiye)

 

Transformers: Son Şövalye

Transformers’ın beşinci filminin konusu bu sefer Kral Arthur’un kılıcı dönemine ve Nazi dönemine dayanıyor. Yıllar sonra Edmund Burton (Anthony Hopkins) Transformerların neden Dünya’ya geldiğini açıklıyor. Cade Yeager (Mark Wahlberg), TRF (Transformers Reaction Force – Transformers Reaksiyon Kuvveti) adlı paralı asker ordusuna teslim olmaktadır. Izabella ailesini Şikago’da kaybetmiş ve yetim kalmıştır. Fakat, yanında bir tek Sqweeks adlı robot ile anlaşır. Sqweeks ise sadece “Chihuahua” diyebiliyor. Megatron bu sefer dünyayı yok etmek değil, dünyayı hükmetmek istiyor. Bu yüzden Lennox (Josh Duhamel) ile anlaşma yapacak. Ancak Lennox ile Cade kesiştiğinde, dünyayı bekleyen bir tehlike ile yüzleşecek.

Yönetmen: Michael Bay

Film dizisi: Transformers

Yapım şirketleri: Hasbro Studios, Di Bonaventura Pictures

Oyuncular

Mark Wahlberg

Anthony Hopkins

Isabela Moner

Josh Duhamel

Yayın tarihi: 23 Haziran 2017 (ABD)

 

Galaksinin Koruyucuları – 2

Koruyucular, artık aileleri haline gelen ekipte birbirlerini düşmanlara karşı korumak için savaşırken, Starlord olan Peter Quill‘in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlıyor.

Yönetmen: James Gunn

Önceki film: Guardians of the Galaxy

Senaryo: James Gunn

Yapım şirketi: Marvel Studios

Oyuncular

Chris Pratt

Zoe Saldana

Kurt Russell

Bradley Cooper

 

Yayın tarihi: 25 Nisan 2017 (İtalya)

Önceki Yazı d3dx9_39.dll Hatası Ve Çözümü
Sonraki Yazı Recep İvedik 5

Yazar Hakkında

Kemal BATU
Kemal BATU 72 Gönderi

Merhabalar, ben Kemal BATU 29.09.1994 yılı Kadıköy / İstanbul doğumluyum. İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde ikamet etmekteyim. Doğma büyüme istanbullu ve Galatasaraylıyım. Mesleğim Muhasebe olup 3 senedir mesleğimle ilgilenmekteyim.

Yazarın diğer yazıları →

İlginizi Çekebilir

Recep İvedik 5

  Şahan GÖKBAKAR’ın canlandırdığı RECEP İVEDİK serisinin 5. filmi dört yıl sonra vizyona girecek. Türkiye’yi atletizm, boks, güreş vb. sporlarda temsil etmek İvedik ve ekibine düşüyor! Filmin yönetmeni Togan Gökbakar üstlenirken,

Ölümcül Deney Dejavu – Sinemada Ne İzlesem?

Sinemaya gitmek isteyip ne izleyeceğinize karar vermek için size yardımcı olacağım. Merakla beklenen filmleri sizin için seçip o hafta ne izlemeniz gerektiği hakkında size elimden geldiği kadarıyla yardımcı olacağım. Yönetmen: D.J.

Galaksinin Koruyucuları 2 – Sinemada Ne İzlesem?

Sinemaya gitmek isteyip ne izleyeceğinize karar vermek için size yardımcı olacağım. Merakla beklenen filmleri sizin için seçip o hafta ne izlemeniz gerektiği hakkında size elimden geldiği kadarıyla yardımcı olacağım. Yönetmen: James

Yorum Yok

Henüz Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu hemen gönder!

Cevap Bırakın