2 # Frostpunk – Direniyoruz (Türkçe Gameplay)

Frostpunk oyunun 2. videosunu çekip Youtube sayfamda paylaşmış bulunmaktayım. Frostpunk Oyun inceleme yazımız video için bazı ipuçları içermektedir. ( 1 # Frostpunk Oyun İnceleme -Son Lider(Türkçe Gameplay) )

Liderliğini yaptığınız Yeni Londra kolonisi Dünya’da hayatta kalan insanların toplandığı ve hayatta kalma savaşı verdiği bir kuzey kolonisi. Dünya maalesef olduğundan daha soğuk ve artık dünyada hayatta kalan insanlar bir koloni kurmak için toplanacaklar. Dünyadaki yaşam ne yazık ki yok olma tehditi ile karşı karşıyadır.

 

"ÇEKİLİŞ İÇİN TIKLAYINIZ…"

Kemal BATU

Son Lider Sensin

Oyunun başında umutsuzluk, başarısızlık ve yapamayacağınızı düşüneceğiniz çok an olacak bir Lider asla vazgeçmemeli ve net adımlar ile ilerlemeli.Koloni Dünya’da ki tüm insanlara ulaşmayı ve insan neslinin devamını hedeflemekte ama ne yazıkki bu soğuk koloniyi ısıtacak tek şey jenaratör. Hayatta kalmak için daima çalışır durumda olması gereken jenaratör kömür olmadan ne yazıkki çalışmıyor. Lider olarak kolonide hayati kararlar verme yetkisine sahipsiniz. Anayasa elinizin altında insanların, hayatı elinizin altında başarısızlığın cezası ya idam yada sürgün.

Bir liderin tek başına başarılı olması ne yazıkki mümkün değil. Vatandaşlar yeri geldiğinde işçi yeri geldiğinde ise fedakar maalesef bazende ceset olmalı. Sonuç ne olursa olsun jenaratör asla sönmemeli.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci (CPU):
3.2 GHz Dual Core Processor
RAM:
4 GB
İşletim Sistemi:
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit)
Ekran Kartı:
GeForce GTX 660, Radeon R7 370
Ses Kartı:
Evet
Boş Alan:
8 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci (CPU):
3.2 GHz Quad Core Processor
RAM:
8 GB
İşletim Sistemi:
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit)
Ekran Kartı:
GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580
Ses Kartı:
Evet
Boş Alan:
8 GB
Önceki Yazı 1 # Frostpunk Oyun İnceleme -Son Lider(Türkçe Gameplay)
Sonraki Yazı DOĞRU KİTAP TONGUÇ MAĞAZADA

Yazar Hakkında

Kemal BATU
Kemal BATU 72 Gönderi

Merhabalar, ben Kemal BATU 29.09.1994 yılı Kadıköy / İstanbul doğumluyum. İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde ikamet etmekteyim. Doğma büyüme istanbullu ve Galatasaraylıyım. Mesleğim Muhasebe olup 3 senedir mesleğimle ilgilenmekteyim.

Yazarın diğer yazıları →

İlginizi Çekebilir

Ücretsiz Oyun: Sid Meier’s Civilization® III Complete

  Ücretsiz Steam Oyun Kodu alabilmek için humblebundle.com adresine öncelikle üye olmak gerekiyor. “Store    ” mağaza sayfasına giriyoruz. Mağaza sayfasında ücretsiz oyunu bulup sepete ekledikten sonra Get it for free! tıklayarak

CO-OP VE SPLİT SCREEN OYUNLAR (FPS/RPG)

Aynı bilgisayarda joystick veya klavyeden (tercih meselesi ☺) oynayabileceğiniz popüler oyunlardan bir kaçını ele alacağız. Bu konuda sadece FPS/RPG oyunlarına değineceğimi bilmenizi isterim. Emulatör oyunları ele alınmamıştır.   Serious Sam 3     Eminim internet

For Honor İnceleme

Ortaçağ temasını konu alan oyunda Şovalye, Viking ve Samuray olmak üzere 3 sınıf mevcut. 4v4, 2v2 ve 1v1 şeklinde multiplayer yapısına sahip oyun co-op ve pvp modlarını barındırıyor. Story modu da baya

Yorum Yok

Henüz Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu hemen gönder!

Cevap Bırakın