2 # House Flipper – Simetri hastaları izlemesin

House Flipper İnceleme

17 mayıs 2018 perşembe günü satışa sunulan House Flipper iç mimarlığı mevzu alan bir simülasyon oyunudur. Oyunda alt yazılar ve menü tamamen türkçe seslendirmeler oyunda olmadığından dolayı oyuna tamamen türkçe demek yanlış olmaz.

Bir daireyi dilerseniz satın alabilir tadilat yapmış olup satışa koyabilirs veya ofisinizde bulunan laptopa gelen iş tekliflerine gidip hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Oyunun ustası sensin. Bu simülasyonda yapmadığınız şeyleri artık yapabileceksiniz. Temizlik imandan gelir. çöp birikintisi olan evleri temizlemek başa düşüyor; evleri temizleyecek, duvarları boyayacak, petekleri değiştirecek, yatak ve oturma odasını yine dekore edebileceksiniz.

"Duvarı fırçala, yeri fırçala, yatağı fırçala biri lütfen şu oyuna bez getirsin."

Kemal BATU


Tabletinizden bir tuş ile ulaşabileceğiniz yüzlerce farklı eşya ile evin içini tasarlayın ve döşeyin. Kendi tasarımızı kendiniz yaratarak ayrımınızı ortaya koyarak ev simsarı olup kendi sınırlarınızı sonraki uca taşıyın. Tekniklerinizi geliştirip işi hızlı bitirip paranızı katlayın.

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci (CPU):
Intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz
RAM:
4 GB
İşletim Sistemi:
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit)
Ekran Kartı:
GeForce GTX 560 / AMD R7-260X
Ses Kartı:
Evet
Boş Alan:
4 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci (CPU):
Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 1600
RAM:
8 GB
İşletim Sistemi:
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit)
Ekran Kartı:
GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580
Ses Kartı:
Evet
Boş Alan:
4 GB
Önceki Yazı 1 # House Flipper - Mimar olduğum doğrudur
Sonraki Yazı 1 # Frostpunk Oyun İnceleme -Son Lider(Türkçe Gameplay)

Yazar Hakkında

Kemal BATU
Kemal BATU 74 Gönderi

Merhabalar, ben Kemal BATU 29.09.1994 yılı Kadıköy / İstanbul doğumluyum. İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde ikamet etmekteyim. Doğma büyüme istanbullu ve Galatasaraylıyım. Mesleğim Muhasebe olup 3 senedir mesleğimle ilgilenmekteyim.

Yazarın diğer yazıları →

İlginizi Çekebilir

1 # House Flipper – Mimar olduğum doğrudur

Youtube gelişmekte olan bir platform, her geçen gün dünya nüfusu artmakta buna doğru orantıda internet kullanımı gün geçtikçe kat ve kat artmaktadır. Bazı hedeflerim vardı internet sayfamı açmak, youtube kanalı

Town Of Salem Nasıl Oynanır?

Merhaba arkadaşlar Town Of Salem rol oyunu olduğuna değinmek isterim. Öncelikle oyunda KASABALILAR (YEŞİL) ve MAFYA (KIRMIZI) iki farklı ana grup var. Ve bunların dışında oyunda bulunan TARAFIZ ROLLER (GRİ) ve SERİ KATİL(LACİVERT) tamamen kendini

LawBreakers İnceleme

Merhaba Arkadaşlar, Oyunun yeteneğe dayalı olması bu oyunu benzerlerinden ayıran unsur olabilir. Konu yeteneğe gelmiş iken; oyunun sevmediğim yanını daha incelemenin daha en başında paylaşmak istiyorum. Bir kaç gün önce

Yorum Yok

Henüz Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu hemen gönder!

Cevap Bırakın