Comedy Night – Simülasyon Oyunu İnceleme

Eğlencenin dibine vuracaksınız.

Herkes kendisinde bir yetenek görür. Kendisini komedyen olarak gören veya kendi şovunu yönetebileceğini düşünen öz güveni yüksek insanlar aramızda illaki var. Kendimizi haber spikeri veya  şarkıcı olarak da hayal ediyor olabiliriz. Comedy Night bir komedi yarışmasını ele alan Simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Rakiplerinizden daha iyi bir komedi şovu hazırlamak bu yeteneğinizi sunmak istiyorsanız ve kendi yeteneğinizi gösterebileceğiniz bir platform arıyorsanız Lighthouse Games Studio bunu size sunmakta. Yeteneğiniz şarkı söylemek mi farklı oyun aramanıza gerek yok çünkü bu yarışmaya uygun lobi bulmanız yeterli olacak

.

Comedy Night sistem gereksinimleri bakımından orta seviyenin altındaki bilgisayarları da güldüreceğini gözüküyor. Başta Jahrein gibi yayıncıların son zamanda yayınlarına yer verdiği simülasyon oyunu olan Comedy Night bilgisayarınızda 1 GB gibi yer kaplıyor ve Steam da 10 TL den satılıyor bu eğlence için bu fiyat az tadını çıkarmaya bakın.


Komedi Gecesi İnceleme

Komedi Gecesi İnceleme


Online Simülasyon Oyunu

ŞOVMEN

Arkadaşlarınız sizi komik bulabilir veya siz kendinizde komedyen olarak yeterli ölçütlere sahip biri olarak görebilirsiniz. Yeteneğinizin farkına varmak için Comedy Night da bir lobi oluşturarak bir grup oyuncuya komedi şovunu sunmak istiyorsan ve bunu evden uzaklarda aramamak istiyorsan aradığın şov bu oyun olabilir. Bahsettiğimiz gibi bu bir yarışma siz lobide bulunan yarışmacılardan yalnızca birisiniz. Oyunun ne kadar temelinde komedyen yatsada sen yeteneğini göstermekten vazgeçme uygun lobiye gir şarkı söyle haber sun ama eğlenmekten asla vazgeçme. Gösterilerinizi daha etkili hale getirmek için oyunun tuş kombinasyonunu kullanmayı unutmamak gerekiyor.

 

İZLEYİCİ

Komedi yaptığın kadar iyi bir eleştirmen ve iyi bir dinleyici olaman gerekir sıranı saldıktan sonra sıradaki komedyenleri veya şarkıcıları dinleyip onlara hak ettiği oyu vermen gerekiyor. Aynı nezaket kuralları çerçevesinde saygılı bir üslup kullanarak kendini gösterebilirsin.

 

HATIRLATMA

Bu oyunu oynayan veya oynayacaklar için ufak bir hatırlatma oyun mikrofon ile oynanıyor maalesef özellikle yurdum insanı oyunun kuralları gibi oynamaktansa küfür etmeyi tercih ediyorlar. Bu nedenden dolayı parti kurmak oyunu daha zevkli kılacaktır.

 

"Bir sonraki incelemede görüşmek üzere."

Kemal BATU

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci (CPU):
Intel veya AMD 2.2 Ghz üzeri

RAM:
4 GB

İşletim Sistemi:
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10

Ekran Kartı:
GeForce GTX 460 veya Radeon HD 7690M XT

Ses Kartı:
Evet

Boş Alan:
2 GB

 

 

Önceki Yazı 7.23 Meta Şampiyonları
Sonraki Yazı 7.24 Meta Şampiyonları

Yazar Hakkında

Kemal BATU
Kemal BATU 64 Gönderi

Merhabalar, ben Kemal BATU 29.09.1994 yılı Kadıköy / İstanbul doğumluyum. İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde ikamet etmekteyim. Doğma büyüme istanbullu ve Galatasaraylıyım. Mesleğim Muhasebe olup 3 senedir mesleğimle ilgilenmekteyim.

Yazarın diğer yazıları →

İnceleme Puanı

Grafik
4.5/5
Ses
4.5/5
Oynanış
4/5

4.33

İyi
4.33
Bilgi:

Ağustos 24, 2017 tarihinden itibaren Steam da satışa sunulacak. Lighthouse Games Studio tarafından geliştirilecektir. Değerlendirme Basit Eğlence türündeki oyunlara göre yapılmıştır.

İlginizi Çekebilir

Prey Ön İnceleme

Prey,  RPG oyunu (rol yapma oyunu) ve bir FPS oyunu (Birinci şahıs bir tetikçi) olarak 5 Mayıs ta satışa sunuluyor. 2032’de ayın etrafında dönen bir uzay istasyonu olan Talos’da insanoğlu bir deney üzerinde çalışmaktadır.

Oyun 5 Yorum

6 Random Steam Kod ve 1780 RP Çekilişi 24.04.2017

Merhabalar arkadaşlar, Günlük okuyucularım artarak devam etmektedir. Okuyarak spoiler daha az yiyebilir ve oyunun keyfini oynayınca sürebilirsiniz. Bu nedenden dolayı web sitemde inceleme yazıları, karşılaşılan hatalar için çözüm yazıları bulunmakta

Fortnite İnceleme

Merhaba arkadaşlar, Fortnite için Owerwach ve PUBG karışımı gibi birşey demek mümkün. Oyun ilk olarak 2011 yılında Video Game Awards töreninde ilan edildi. Oyun genellikle savunmaya dayalı bir yapıya sahip

Yorum Yok

Henüz Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu hemen gönder!

Cevap Bırakın