En İyi 5 Twitch Yayıncıları 2017 – League Of Legends

Theokoles 

Kariyerine ormancı olarak başlayan Muhammed “Theokoles” IŞIK sezon 1 de bile altın gibi yüksek bir elodaydı. Kendi kurduğu Rampage On The Way takımıyla profesyonel kariyerine adım attı. Profesyonel kariyeri sayısız başarılarla dolu olduğu gibi ayrıca Riot’un düzenlediği çeşitli etkinliklerinde takımın yükünü çekti.

Takip edenler ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu biliyor olsa gerek. Beşiktaş E-Spor klübünün birlikte Wild Card Turnuvasını kazanmasında en büyük paya sahip oyuncularından birisi oldu.

Oyunculuk kariyerine ara vermiş bulunmakta öğretici yayınları her herkes için faydalı olacaktır.

 

 KARİYERİ

Aralık 2012 -Temmuz 2013
Dark Passage
Temmuz 2013 -Ağustos 2013
GameSatış
Ağustos 2013 -Kasım 2013
Team Turquality
Kasım 2013 -Ekim 2014
Wild Fire e-Sports Club
Ekim 2014 -Haziran 2015
Beşiktaş e-Sports Club
Haziran 2015 -Eylül 2015
Big Plays Incorporated
Ocak 2015 – Ara verdi
SuperMassive eSports

 

 

Twitch  

 

 

Thaldrin

Kariyerine saldırı gücü taşıyıcısı olarak başlayan Berke “Thaldrin” DEMİR , Team Turquality bir dönem Yukarı koridora geçmiş ve değişmez ismi olmuştur. 2013 Türkiye Şampiyonlar Ligi Yazı hariç hemen hemen her turnuvada boy gösterdi.

Profesyonel kariyerine Fenerbahçe E-Spor klübünde kaptan lakabı ile devam etmektedir. Takımın değişmez parçalarından biri olduğu şüphesiz.

Profesyonel arenada deneyimi çok fazla olan bir oyuncudur. Bu seviyedeki bir oyuncu mutlaka takip edilmeli.

 

 KARİYERİ

Ekim 2012 -Kasım 2013
Team Turquality
Kasım 2013 -Eylül 2014
Wild Fire e-Sports Club
Eylül 2014 -Ocak 2016
Beşiktaş e-Spor Kulübü
Ocak 2016 -Kasım 2016
SuperMassive eSports
Kasım 2016 -Günümüz
1907 Fenerbahçe

 

 

Twitch  

 

 

Oyunbros

Youtube fenomeni Tolgahan TÜRKBEN League Of Legends öğretici videolar çekmekte bunun yanı sıra Riot Games TR ile yakın bağları olduğunu bilinmektedir.

League Of Legends şampiyonları ayrıntılı olarak YouTube da anlatmakta ve yayın yapmaktadır. Profesyonel arenada henüz boy göstermemiştir.

 

  

 

Twitch  

 

 

ZeoNNN

Twitch yayıncısı Necati “ZeoNNN”AKÇAY haftanın çoğu günü yayın yapar. League Of Legends  etkinliklerinin hemen hemen hepsinde görmeniz mümkün. Oxichampion ile yaptıgı ortak yayınlar daha çok sevilmesini sağlamıştır.

Bir çok oyun ve League Of Legends yayını yapmaktadır.

 

  

 

Twitch  

 

 

PsikoLoL

Benimde sevdiğim yayıncı ve youtuber İlter Alp GÜREL oyunu bilmeyenler için veya gelişim göstermek isteyenler için dikkate alınacak kişilerden biri. Ben bu kişiye baktığımda saygılı, iyi niyetli ve işini özenle yapan bir kişi olarak görüyorum.

League Of Legends şampiyonları ayrıntılı olarak YouTube da anlatmakta ve yayın yapmaktadır. Profesyonel arenada henüz boy göstermemiştir. 

 

Twitch  

 

 

Blindmonk069

Takip ettiğim twitch yayıncısı olan İsmail “Blindmonk069” GEDİK pek takipçisi olmamasına rağmen özellikle orman oynamak isteyenler için tam bir koç gibi hareket ediyor.

Bu Twitch yayıncısını takip etmenizi öneriyorum. Ben takip ediyorum umarım size de faydası olur. Profesyonel arenada henüz boy göstermemiştir.

 

  

 

Twitch  

 

 

 

 

 

 

Önceki Yazı Prey Ön İnceleme
Sonraki Yazı Fast and Furious 8 (Hızlı ve Öfkeli 8) – Sinemada Ne İzlesem?

Yazar Hakkında

Kemal BATU
Kemal BATU 72 Gönderi

Merhabalar, ben Kemal BATU 29.09.1994 yılı Kadıköy / İstanbul doğumluyum. İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde ikamet etmekteyim. Doğma büyüme istanbullu ve Galatasaraylıyım. Mesleğim Muhasebe olup 3 senedir mesleğimle ilgilenmekteyim.

Yazarın diğer yazıları →

İlginizi Çekebilir

Oyun 2 Yorum

Left 4 Dead 2 Nasıl İki Kişilik Oynanır?

Merhaba arkadaşlar, Left 4 Dead 2 Multiplayer / Split Screen oynayabilmeniz için bir takım ayarlar yapmanız gerekmektedir. Gerekli olan dosyalar:   Aşama 1: Dosyayı indirdikten sonra tüm dosyaları bir klasöre çıkartıp

CO-OP VE SPLİT SCREEN OYUNLAR (YARIŞ VE SPOR)

Aynı bilgisayarda joystick veya klavyeden (tercih meselesi ☺) oynayabileceğiniz popüler oyunlardan bir kaçını ele alacağız. Bu konuda sadece yarış ve spor oyunlarına değineceğimi bilmenizi isterim. Emulatör oyunları ele alınmamıştır. 1.BLUR Blur

CO-OP VE SPLİT SCREEN OYUNLAR (FPS/RPG)

Aynı bilgisayarda joystick veya klavyeden (tercih meselesi ☺) oynayabileceğiniz popüler oyunlardan bir kaçını ele alacağız. Bu konuda sadece FPS/RPG oyunlarına değineceğimi bilmenizi isterim. Emulatör oyunları ele alınmamıştır.   Serious Sam 3     Eminim internet

Yorum Yok

Henüz Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu hemen gönder!

Cevap Bırakın