1 # House Flipper – Mimar olduğum doğrudur

Youtube gelişmekte olan bir platform, her geçen gün dünya nüfusu artmakta buna doğru orantıda internet kullanımı gün geçtikçe kat ve kat artmaktadır. Bazı hedeflerim vardı internet sayfamı açmak, youtube kanalı açmak ve sizin desteğinizi alarak beraber organizasyonlar yapmak. İlk ikisi kısmen gerçekleşti diyebilirim bugün youtube kanalımda House Flipper oyunun ilk videosunu çekmiş bulunmaktayım son adım için yardımınıza ihtiyacım var.

 

Youtube Kanalı Açmış Bulunmaktayım…

Bir youtube kanalı açarak ilk videomu bugün(üstte) itibari  ile paylaşmış bulunmaktayım. İlk videonun getirmiş olduğu acemilik için maalesef ki çok üzgünüm. Gün geçtikçe ilerledikçe daha güzel içerikler sunacağıma şüpheniz olmasın. Mevcut youtube kanalım için desteklerinizi esirgemez iseniz çok memnun kalırım.

Youtube Kanal Linki: https://www.youtube.com/channel/UCxP50UB5k2P7ypMPNSYTUFA

 

House Flipper İnceleme

17 Mayıs 2018 Perşembe günü satışa sunulan House Flipper iç mimarlığı konu alan bir simülasyon oyunudur. Oyunda alt yazılar ve menü tamamen Türkçe seslendirmeler oyunda olmadığından dolayı oyuna tamamen Türkçe demek yanlış olmaz.

Bir daireyi isterseniz satın alabilir tadilat yapıp satışa koyabilirs veya ofisinizde bulunan laptopa gelen iş tekliflerine gidip hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Oyunun ustası sensin. Bu simülasyonda yapmadığınız şeyleri artık yapabileceksiniz. Temizlik imandan gelir. Çöp birikintisi olan evleri temizlemek başa düşüyor; evleri temizleyecek, duvarları boyayacak, petekleri değiştirecek, yatak ve oturma odasını yeniden dekore edebileceksiniz.

"Duvarı fırçala, yeri fırçala, yatağı fırçala biri lütfen şu oyuna bez getirsin."

Kemal BATU

 


 


Tabletinizden bir tuş ile ulaşabileceğiniz yüzlerce farklı eşya ile evin içini tasarlayın ve döşeyin. Kendi tasarımızı kendiniz yaratarak farkınızı ortaya koyarak ev simsarı olup kendi sınırlarınızı sonraki uca taşıyın. Tekniklerinizi geliştirip işi hızlı bitirip paranızı katlayın.

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci (CPU):
Intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz
RAM:
4 GB
İşletim Sistemi:
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit)
Ekran Kartı:
GeForce GTX 560 / AMD R7-260X
Ses Kartı:
Evet
Boş Alan:
4 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci (CPU):
Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 1600
RAM:
8 GB
İşletim Sistemi:
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit)
Ekran Kartı:
GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580
Ses Kartı:
Evet
Boş Alan:
4 GB

 

Önceki Yazı İnternette Aranan Herşeyin En İyilerini Listeleyen Web Site
Sonraki Yazı 2 # House Flipper - Simetri hastaları izlemesin

Yazar Hakkında

Kemal BATU
Kemal BATU 72 Gönderi

Merhabalar, ben Kemal BATU 29.09.1994 yılı Kadıköy / İstanbul doğumluyum. İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde ikamet etmekteyim. Doğma büyüme istanbullu ve Galatasaraylıyım. Mesleğim Muhasebe olup 3 senedir mesleğimle ilgilenmekteyim.

Yazarın diğer yazıları →

İlginizi Çekebilir

Comedy Night – Simülasyon Oyunu İnceleme

. Comedy Night sistem gereksinimleri bakımından orta seviyenin altındaki bilgisayarları da güldüreceğini gözüküyor. Başta Jahrein gibi yayıncıların son zamanda yayınlarına yer verdiği simülasyon oyunu olan Comedy Night bilgisayarınızda 1 GB

Middle Earth: Shadow of War İnceleme

Serinin ilk oyunu olan Middle Earth: Shadow of Mordor ana kahramanımız Tailon, Habbit ve Yüzükler Efendisindeki karakterlere bakıldığı zaman çok güçlü yanları var. Orta Dünya da geçen bu hikaye Hobbit ve

2 # House Flipper – Simetri hastaları izlemesin

House Flipper İnceleme 17 mayıs 2018 perşembe günü satışa sunulan House Flipper iç mimarlığı mevzu alan bir simülasyon oyunudur. Oyunda alt yazılar ve menü tamamen türkçe seslendirmeler oyunda olmadığından dolayı

Yorum Yok

Henüz Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu hemen gönder!

Cevap Bırakın