Ücretsiz Oyun: Sid Meier’s Civilization® III Complete

 

Ücretsiz Steam Oyun Kodu alabilmek için humblebundle.com adresine öncelikle üye olmak gerekiyor. “Store  Free Game  ” mağaza sayfasına giriyoruz. Mağaza sayfasında ücretsiz oyunu bulup sepete ekledikten sonra Get it for free! tıklayarak işlemi tamamlıyoruz. Bu işlemlerden sonra mailinize girerek gelen mailde “Download Now” linkine tıklayarak steam keyimizi alacağımız sayfaya yönlendiriliyoruz. Sayfanın en altında bulunan steam ikonuna tıklayıp steam keyimizi alıyoruz.

 

Not: Steam Keyi alabilmeniz için (2 gün) süre vardır. Kütüphanenizde bulunması gereken bir oyundur. 19.10.2017

 

Sid Meier’s Civilization® III Complete

 

 

 

2005 yılında yapımı tamamlanmış ve strateji oyunu olarak piyasaya sürülmüş olan oyun. Strateji oyunu sevip başında saatler geçirmek isteyenler için olduğunu söyleyebilirim. Oyunun serisi Civ 1 ve Civ 2 genel yapısı bu oyuna aktarılmış ve  görsel düzenlemeler ile 2005 yılında piyasaya sürülmüş.

 

 


Sid Meier's Civilization® III Complete

Sid Meier's Civilization® III Complete

 


 

Civ 3′ ün mantığı bir uygarlık kurup o uygarlığı tanımak, diplomatik ilişkiler ve askeri açıdan rakiplere göz dağı vermek.  Savaşmak demiyorum çünkü bu oyunun ana teması tamamen savaşmaya dayalı değil. Yani bir ülkenin geçmiş olduğu dönemleri bu oyunda görebilecek ve o ülkeyi tanıyabileceksiniz. Kasaba kurup askeri birlikler, kent düzenlemeleri ve dünya harikalarını inşa edebilirsiniz. Tüm bunları yaparken oyun en parlak döneminizde olabilirsiniz ama bu sizi zirvede tutmaya yetmeyebilir.

Oyunun açılışı sizde hayal kırıklığı yaratabilir ama tedirgin olmaya gerek yok oynanış gayet başarılı. Grafik açısından oyunun çıkarıldığı yıl dikkate alındığında gayet başarılı ama bundan daha ziyade oyunun oynanışı beni mest ettiğini söylemeden edemeyeceğim.

 

 

 

 

 

 

 

Önceki Yazı Sony RX10 IV - Anı Yakala!
Sonraki Yazı LawBreakers İnceleme

Yazar Hakkında

Kemal BATU
Kemal BATU 64 Gönderi

Merhabalar, ben Kemal BATU 29.09.1994 yılı Kadıköy / İstanbul doğumluyum. İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde ikamet etmekteyim. Doğma büyüme istanbullu ve Galatasaraylıyım. Mesleğim Muhasebe olup 3 senedir mesleğimle ilgilenmekteyim.

Yazarın diğer yazıları →

İnceleme Puanı

Grafik
3.5/5
Oynanış
4.5/5
Ses
3/5
3/5

3.5

Average
3.5

İlginizi Çekebilir

CO-OP VE SPLİT SCREEN OYUNLAR (YARIŞ VE SPOR)

Aynı bilgisayarda joystick veya klavyeden (tercih meselesi ☺) oynayabileceğiniz popüler oyunlardan bir kaçını ele alacağız. Bu konuda sadece yarış ve spor oyunlarına değineceğimi bilmenizi isterim. Emulatör oyunları ele alınmamıştır. 1.BLUR Blur

Comedy Night – Simülasyon Oyunu İnceleme

. Comedy Night sistem gereksinimleri bakımından orta seviyenin altındaki bilgisayarları da güldüreceğini gözüküyor. Başta Jahrein gibi yayıncıların son zamanda yayınlarına yer verdiği simülasyon oyunu olan Comedy Night bilgisayarınızda 1 GB

LawBreakers İnceleme

Merhaba Arkadaşlar, Oyunun yeteneğe dayalı olması bu oyunu benzerlerinden ayıran unsur olabilir. Konu yeteneğe gelmiş iken; oyunun sevmediğim yanını daha incelemenin daha en başında paylaşmak istiyorum. Bir kaç gün önce

Yorum Yok

Henüz Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu hemen gönder!

Cevap Bırakın