Ücretsiz Oyun: The Troma Project ve World War 3 – Black Gold

Ücretsiz Oyun: The Troma Project ve World War 3 – Black Gold

 

 

Ücretsiz Steam Oyun Kodu alabilmek için dlh.net adresine öncelikle üye olmak gerekiyor. Üye olduktan sonra Sağ üstte bulunan kullanıcı adınızın altında Steam Keys seçeneği seçilir. Hangi ücretsiz oyunu hesabınıza yüklemek isterseniz onu seçerek işleme devam ediyoruz.

 


Steam Free Keys

Steam Free Keys


 

Bir pop-up pencere açılacak ve bu pencerede size sorulan soruyu doğru olarak cevaplayıp steam kodunu alabilirsiniz. Örneğin; aşağıda bulunan resimde arka planda “Click on a smaller yellow square” şeklinde bir yazı bulunuyor. Bu  yazıyı; en küçük sarı kareye tıklayın… diye çevirebiliriz.

 

Önemli Not: AdBlock ve Diğer reklam engelleyen eklentileri devre dışı bırakmanız gerekiyor. Aksi taktirde soru ekranı size gelmeyecektir.

 


Ücretsiz Steam Kodu Alma

Ücretsiz Steam Kodu Alma


 

The Troma Project 

Steam de 13,00 ₺ gibi bir fiyattan satılan bu oyun pek göze hitap etmese de kütüphanesindeki oyun haznesini genişletmek isteyenler için kaçırılmayacak fırsat. Oyun aslında 2001 yılında tamamlanmış ve strateji oyunu olarak piyasaya sürülmüştür. Ancak aşırı argo, cinsiyet ve suç içerikli olduğundan dolayı yayınlanmamış.

 

 

 

 

World War 3 Black Gold 

Steam de 10,00 ₺ gibi bir fiyattan satılan bu oyun çok oyunculu ve strateji arayanlar için arşive atılması gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum.  Oyun 2001 yılında tamamlanmış ve strateji oyunu olarak piyasaya sürülmüştür. Askeri alanda strateji deneyimine sahip olmak isteyenler için güzel bir oyun.

 

 

 

 

 

 

Önceki Yazı iPhone 8 Fiyatı ve Özellikleri
Sonraki Yazı Razer Telefon Dünyasına Atılıyor!

Yazar Hakkında

Kemal BATU
Kemal BATU 64 Gönderi

Merhabalar, ben Kemal BATU 29.09.1994 yılı Kadıköy / İstanbul doğumluyum. İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde ikamet etmekteyim. Doğma büyüme istanbullu ve Galatasaraylıyım. Mesleğim Muhasebe olup 3 senedir mesleğimle ilgilenmekteyim.

Yazarın diğer yazıları →

İlginizi Çekebilir

League Of Legends Sunucuları Türkiye’de

Merhaba arkadaşlar, Biliyorsunuz ki Riot Games – Türkiye ekibi yatırımdan çekinmeyen kişilerden oluşuyor. League Of Legends Türkiye sunucularının açıldığı günden bugüne hep yeni yatırımlar yaparak oyun zevkimizi zirvede tutmuştur. Oyun oynarken yaşanan

Oyun 1 Yorum

Resident Evil 7 Biohazard İnceleme

CAPCOM yeni şaheseri Resident Evil 7 Biohazard PC, Playstation 4 ve X Boc One gibi platformlara uyumlu olarak Ocak 24 tarihinde hayatta kalma ve korku türüne yeni bir soluk getiriyor. Oyun Orta Amerikanın Racoon şehri’nin

Rocksmith 2014 İnceleme

Bir sene önce almış olduğum gitarı kursu bıraktığım günden itibaren kılıfından çıkarmadım. Gitar öğrenmek için araştırmalarım sonucunda Rocksmith adlı oyun sayesinde gitar deneyimimi geliştiriyorum. Bir enstrüman çalmak hiç bu kadar kolay

Yorum Yok

Henüz Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu hemen gönder!

Cevap Bırakın