Reklam Virüsü Temizleyen Programlar

Merhaba Arkadaşlar,

İnternet dünyasında dolaşırken dikkatli olmak gerekiyor. İnternet dünyasında da maalesef hırsızlar var. Bu programlar kendisini güvende hissetmeyenler için yardıma koşuyor. Reklam, trojan, keylogger gibi virüsleri hedef alan bu programlar sayesinde bilgisayarınızın güvenirliğini bir nebze arttırmak mümkün.

 Spybot

Reklam virüsleri ve diğer casus yazılımları hedef alıyor. Ücretsiz olarak sunulan program da aynı zamanda Türkçe desteği de mevcut.


Spybot

Spybot


Programı aşağıdan indirin ve gerekli kurulumu gerçekleştirerek sisteminizi tarayın bu sayede bilgisayarınız da bulunan gereksiz dosyaları silmek için izin isteyecek. Ardından geniş çaplı bir tarama ile virüsleri tespit etmek için bir tarama daha gerçekleştirecek.

  İNDİR

 

 

AdwCleaner

Genellikle tarayıcı anasayfasını değiştiren ve toolbar yazılımlarını hedef alan bir ücretsiz program. Ve bu tür zararlı yazılımlar genelde başka yüklemiş olduğunuz programlarla beraber yüklenir.


AdwCleaner

AdwCleaner


Eğer virüsün normal yoldan kaldırılması imkansız gibi gözüküyorsa bu programı denemenizde fayda var. Klasörler, kayıt defteri, tarayıcılar, kısayollar ve diğer dosyalar üzerinde geniş çaplı tarama yaparak zararlı yazılımları temizlemenize olanak sağlar.

  İNDİR

 

 

Ultra Adware

Bu küçük program sayesinde anasayfanızı değiştiren ve zararlı toolbar uygulamlarını kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Masaüstünüzde beliren reklam virüslerinden kurtulabilirsiniz.


Ultra Adware Killer

Ultra Adware Killer


Program aynı zamanda bilgisayarınızı tarayarak daha önce yükleyip kaldırmış olduğunuz programların arkada bıraktığı bir çok dosyayı da silmekte. Programın aynı zamanda portable olarak indirebilirsiniz mevcut.

  İNDİR

 

 

 

 

Önceki Yazı League Of Legends Sunucuları Türkiye'de
Sonraki Yazı Fortnite İnceleme

Yazar Hakkında

Kemal BATU
Kemal BATU 74 Gönderi

Merhabalar, ben Kemal BATU 29.09.1994 yılı Kadıköy / İstanbul doğumluyum. İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde ikamet etmekteyim. Doğma büyüme istanbullu ve Galatasaraylıyım. Mesleğim Muhasebe olup 3 senedir mesleğimle ilgilenmekteyim.

Yazarın diğer yazıları →

İlginizi Çekebilir

Bilgisayar Yorum Yok

Combined Community Codec Pack (CCCP) Video Oynatıcı Nedir?

Sizde benim gibi anime ve film izliyorsanız bu program tam size hitap ediyor demektir. Bir codec(bilgisayarda bulunan ses ve video dosyalarını açan veya sıkıştıran uygulama) arıyor ve ücretsiz olmasını bekliyorsanız

Bilgisayar Yorum Yok

Ücretsiz Antivirüsler 2017

Windows 10 kullanıyor olabilirsiniz. Ama bu bilgisayarınıza virüs bulaşamayacağı anlamına gelmez. Lisanslı olmayan programlar başlı başlına bir tehlikedir. Önemli dosyalarınızı, şifrelerinizi ve banka bilgilerinizi bir anda kaybedebilirsiniz. Bunun yanı sıra

Bilgisayar 2 Yorum

Casper Nirvana Format Atma Sorunu ve Açılışta Sürekli Bios Açılması

Merhaba arkadaşlar, Geçenlerde karşılaştığım bu problemi yaşayabilecek arkadaşlara çözüm olması için paylaşmak gerektiğini düşünüyorum. Yazımı eksiksiz olarak tamamlarsanız eğer bu sorun ortadan kalkıp gerekli kurulumu rahatça yapabilirsiniz.     Aşama-

Yorum Yok

Henüz Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu hemen gönder!

Cevap Bırakın