DOĞRU KİTAP TONGUÇ MAĞAZADA

Yaşadığımız çağ artık bilginin geçerli olduğu çağdır. Bilenin, okuyanın ve başarılı olanların kazandığı bir zamanda elbette öğrencilere düşen kendilerini yaşama çok iyi hazırlamalı ve iyi bir eğitim almaları olacaktır. Bu sayede istikbalde dilediği gibi bir yaşam fırsatı ve daha önemlisi severek yaptığı bir mesleği olacaktır. Elbette bütün bunların yapılabilmesi ise en başından itibaren başarılı bir okul hayatına sahip olmaktan geçmektedir. Peki başarılı bir okul hayatı yaşamak için yapılması gerekenler nelerdir? Düzenli kitap okumak, derslere hakim ve öğrenci merkezli konu anlatan öğretmenlere sahip olmak ve iyi kitaplarla hazırlanmak, farklı soru tarzlarını çözmek, hız kazanmak için bol bol deneme sınavına girmek. Örnekler çoğaltılabilir ancak genel seyir bu şekildedir.

Tonguç Mağaza Kitapları Niçin Başarılıİyi bir kitap tercihi başarı için olmazsa olmaz bir unsurdur. Kitabın iyi olarak nitelendirilmesi için ise; sürekli kendisini olumlu yönde yenileyen, farklı soru kalıplarına yer veren, öğretme amaçlı hazırlanmış, akılda kalan ve uzmanlar tarafından hazırlanmış olması gerekmektedir. Tonguç Mağaza, sizler için satışa sunduğu 8. sınıf Türkçe kitaplarının içeriğinde yukarıda zikredilen kriterlerin hepsinin yer aldığı uzun soluklu ve titiz bir çalışma yapmaktadır. Tonguç Mağaza 8.sınıf Türkçe soru bankası kitaplarıyla daha önceki çıkmış soruları derlemekte ve bu sorulara en yakın soruları hazırlamaktadır. Bunun yanı sıra çözülemeyen sorularda Tonguç Mağaza önemli bir teknolojik imkanı da sizlere sunmaktadır. TATS adı verilen uygulama ile çözümüne ulaşmadığınız soruların çözümlerine kolayca erişebilecek ve tekrar tekrar izleyecebileceksiniz. Bu sayede kitaplardaki yapılamayan soruların çözümü için herhangi bir yere başvurmanıza lüzum kalmayacaktır.

Türkçe Olmadan Başarı OlmazHemen hemen tüm sınavların belirleyici dersi Türkçe olmaktadır. Türkçe hem zengin birikimi ile hem köklü bir dil olması sebebiyle çok önem taşımaktadır. Dolayısıyla sınavda başarı hedefleyen her bireyin mutlaka Türkçe’nin dil bilgisi unsurlarını, noktalama işaretlerini ve yazım-imla kurallarını fevkalade bilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte sözcükte anlam, cümlede anlam ve paragrafta anlam soruları iyice kavranmalıdır. Elbette bu unsurların çok iyi kavranması ve soru üzerinde doğru bir şekilde uygulanması sıkı bir çalışmayı ve en önemlisi doğru bir kaynakla çalışmayı mecbur kılıyor. Bu noktada deneyimli ekibi ile birlikte, titizlikte ve yoğun analizler sonucu hazırlanmış 8. sınıf Türkçe, 8. sınıf Türkçe soru bankası, 8. sınıf test kitapları ve 8. sınıf sözel soru bankası kitapları Tonguç Mağaza’da sizleri beklemektedir. Öğrencilerin konuları kavramaları, kavradıkları konuları 8. sınıf Türkçe soru bankası ve 8. sınıf test kitapları ile pekiştirmenizi sağlayan bu kitaplar başarınıza önemli bir katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda farklı soru tiplerini görmeniz ve aşina olmanız için özenle hazırlanmış Tonguç 8. sınıf sözel soru bankası ile yakası açılmadık soru kalmayacaktır. Tonguç Mağaza’dan yapacağınız kitap siparişleri kargo hizmeti ile evinize kadar gelmektedir.

Önceki Yazı 2 # Frostpunk - Direniyoruz (Türkçe Gameplay)
Sonraki Yazı BAŞARININ ADRESİ TONGUÇ

Yazar Hakkında

Kemal BATU
Kemal BATU 74 Gönderi

Merhabalar, ben Kemal BATU 29.09.1994 yılı Kadıköy / İstanbul doğumluyum. İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde ikamet etmekteyim. Doğma büyüme istanbullu ve Galatasaraylıyım. Mesleğim Muhasebe olup 3 senedir mesleğimle ilgilenmekteyim.

Yazarın diğer yazıları →

İlginizi Çekebilir

Tanıtım Yazıları Yorum Yok

MyTherapy uygulaması sağlık ile teknolojiyi birleştirdi!

Yapılan araştırmalara göre, dünya üzerinde ‘yanlış/eksik’ ilaç kullanımı oranı maalesef yüzde 50! Yapılan bir diğer araştırmaya göre, bir insan ortalama günde 5 saatini akıllı telefonuyla meşgul halde geçiriyor. Çoğumuz bunun

Tanıtım Yazıları Yorum Yok

İnternette Aranan Herşeyin En İyilerini Listeleyen Web Site

Kısaca açıklamak gerekirse Bupz internette aranan her şeyin en iyilerini barındıran bir web sitesidir. Araçlar, kültür-sanat, yararlı websiteleri, bloglar, yazılımlar ve daha fazlası. Tamam, hatta böyle güzel resimler, listeler filan

Tanıtım Yazıları Yorum Yok

Influencer Olmak İster Misiniz?

Son zamanlarda en çok merak edilen konularından biri olan “influencer”  kavramını bu alanın en büyük hacimli ajansı olan Boomads’in yönetici kadrosunda yer alan Ahmet Erten ve Hilal Meriç Bor değerlendirdi.

Yorum Yok

Henüz Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu hemen gönder!

Cevap Bırakın