İnternette Aranan Herşeyin En İyilerini Listeleyen Web Site

İnternette Aranan Herşeyin En İyilerini Listeleyen Web Site

Kısaca açıklamak gerekirse Bupz internette aranan her şeyin en iyilerini barındıran bir web sitesidir. Araçlar, kültür-sanat, yararlı websiteleri, bloglar, yazılımlar ve daha fazlası.

Tamam, hatta böyle güzel resimler, listeler filan da var ama yani nedir bu Bupz?

 

Türkiye’de okuyucular için her zaman ulaşabilecekleri kaliteli, güvenilir ve rafine bir referans sistemi diyebiliriz mesela. İlgi alanlarınıza veya ihtiyaç duyduğunuz araca göre, kişiler tarafından özenle hazırlanmış listelerden birine balıklama dalıp, o alanda neyin daha iyi olduğunu bulabilir, yapmak istediğiniz şeyi en iyi haliyle yapma şansı yakalayabilirsiniz. Veya sadece canınızın sıkıldığı bir günde sizi eğlendirecek dizi, müzik veya kitapların en iyilerini bulabilirsiniz. Yahu, korku filmi izlemek istediğiniz bir anda “üf ne izlesek ya?” diye tasalanmanıza gerek yok işte, girin Bupz’a bakın hangi korku filmi en korku filmiymiş.

 

Onu geçtik, farklı konularda birbirinden güzel şeyler yazan muhteşem bloggerlarımız var ancak bu güzide insanların hepsini bir arada bulabileceğimiz bir adres yok. Yoktu yani. Artık var. Koca Bupz ekibi gecesini gündüzüne katıp bulabildiği her konudaki Türkçe blogları listeledi. İlgilendiğiniz konuyu seçin ve alakalı en iyi bloglar direkt olarak karşınıza gelsin. Üstelik sadece bloggerlar da değil. İşin içine girişimciler, ajanslar, youtuberlar, twitch yayıncıları, mahallenizdeki berberler filan da girecek. Gerçi berberlerle henüz tam anlaşamadık.

Yani aslında Bupz, senin benim gibi insanların yapmak istediği şeyleri en iyi nasıl yapabileceklerini gösteren bir keşif aracıdır. Bupz bir internet kataloğudur. Canı sıkılan gençlerin kurtarıcısıdır. Merak edenlere merak edebilecekleri yeni şeyler sunan bir platformdur.

 

Bupz, hayatın kısayoludur. İşin arama kısmını Bupz üstlenir, siz vaktinizi uygulamaya harcarsınız.

Önceki Yazı 8.6 League of Legends Meta Şampiyonları – 8.6 Meta LOL
Sonraki Yazı 1 # House Flipper - Mimar olduğum doğrudur

Yazar Hakkında

Kemal BATU
Kemal BATU 74 Gönderi

Merhabalar, ben Kemal BATU 29.09.1994 yılı Kadıköy / İstanbul doğumluyum. İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde ikamet etmekteyim. Doğma büyüme istanbullu ve Galatasaraylıyım. Mesleğim Muhasebe olup 3 senedir mesleğimle ilgilenmekteyim.

Yazarın diğer yazıları →

İlginizi Çekebilir

Tanıtım Yazıları Yorum Yok

DOĞRU KİTAP TONGUÇ MAĞAZADA

Yaşadığımız çağ artık bilginin geçerli olduğu çağdır. Bilenin, okuyanın ve başarılı olanların kazandığı bir zamanda elbette öğrencilere düşen kendilerini yaşama çok iyi hazırlamalı ve iyi bir eğitim almaları olacaktır. Bu

Tanıtım Yazıları Yorum Yok

BAŞARININ ADRESİ TONGUÇ

Öğrenciler ve öğrencilerin aileleri için eğitim fevkalade önemlidir. Zira öğrencilerin hayallerindeki mesleğe ulaşmalarının yegâne yolu iyi bir eğitim süreci ile mümkün olmaktadır. Gelecekte istenilen sosyal hayat, ekonomik gelir ve sair

Tanıtım Yazıları Yorum Yok

MyTherapy uygulaması sağlık ile teknolojiyi birleştirdi!

Yapılan araştırmalara göre, dünya üzerinde ‘yanlış/eksik’ ilaç kullanımı oranı maalesef yüzde 50! Yapılan bir diğer araştırmaya göre, bir insan ortalama günde 5 saatini akıllı telefonuyla meşgul halde geçiriyor. Çoğumuz bunun

Yorum Yok

Henüz Yorum Yapılmamış!

İlk yorumu hemen gönder!

Cevap Bırakın